Lisainfo
| Bränd | Kite Attitude |
|---|---|
| Mudel | Totem Universal Bar |
| Poomi laius | Reguleeritav 60cm/55cm/50cm/45cm |
| Poomi kinnitus | Loop |
| Jõu reguleerimine | Standart |
| Liinid | 4-liiniline |
| Liinide pikkus | 22m |
| Värvid | Roheline-Sinine |
299,00 €
| Bränd | Kite Attitude |
|---|---|
| Mudel | Totem Universal Bar |
| Poomi laius | Reguleeritav 60cm/55cm/50cm/45cm |
| Poomi kinnitus | Loop |
| Jõu reguleerimine | Standart |
| Liinid | 4-liiniline |
| Liinide pikkus | 22m |
| Värvid | Roheline-Sinine |
