Lisainfo
| Aasta | 2024 |
|---|---|
| Bränd | Cabrinha |
| Mudel | Cabrinha Operating System Overdrive Trimlite |
| Poomi laius | Reguleeritav 42/50cm, Reguleeritav 47/55cm |
| Poomi kinnitus | Kaasa tuleb väike freeride loop, Loop |
| Jõu reguleerimine | Trimlite(standart) |
| Liinid | 4-liiniline |
| Liinide pikkus | 18+4+2m |
| Kaasa tuleb | Cabrinha turvarihm(leash) 52cm |







