Additional information
| Year | 2024 |
|---|---|
| Brand | Cabrinha |
| Model | Overdrive Quickloop Trimlite |
| Bar width | Adjustable 44/52 cm, Adjustable 52/60 cm |
| Chicken loop | Loop |
| Depower adjustment | Trimlite(standart) |
| Lines | 4 lines |
| Line lenght | 22m |
| Comes with | Cabrinha 52cm safety leash |







