Additional information
| Year | 2024 |
|---|---|
| Brand | Cabrinha |
| Model | Cabrinha Operating System Overdrive Trimlite |
| Bar width | Adjustable 42/50cm, Adjustable 47/55cm |
| Chicken loop | Comes with small loop, Loop |
| Depower adjustment | Trimlite(standart) |
| Lines | 4 lines |
| Line lenght | 18+4+2m |
| Comes with | Cabrinha 52cm safety leash |







