Additional information
| Year | 2026 |
|---|---|
| Brand | Eleveight |
| Model | CS AUTO BAR |
| Bar width | Small 48cm, Large 53cm |
| Chicken loop | Loop |
| Depower adjustment | Standart |
| Jõuliin | Square dual cavity tube |
| Lines | 4 lines |
| Line lenght | 22m |
| Comes with | Bar bag, Eleveight 38cm short safety leash |











