Description
349,99 €
Available on back-order
| Year | 2019 |
|---|---|
| Brand | Aqua Marina |
| Model | BT-19VAP |
| Load capacity | 100 kg |
| Max air pressure | 15 PSI |
| Capacity | 220 L |
| Weight | 8.2kg |
| Features | Durable handle, Footpad, Lightweight drop stitch technology, Quality print and design, Strings to attach luggage |
| Comes with | 3 part adjustable oar, Backpack, Easily removable fin, Pump, Safety leash |
| Size | 300x76x12 cm / 9'10''x30''x4.72'' |
| Warranty | 1 year |