Additional information
| Year | 2026 |
|---|---|
| Brand | Eleveight |
| Model | RS |
| Kite size | 7m, 8m, 9m, 10m, 12m, 14m |
| Riding style | Beginner, Bigair, Freeride |
| Lines | 4 lines |
| Colours | Lilla, Lime green, Oranž, Punane, Valge |
| Bar width | LARGE ADJUSTABLE 47/55 |
| Chicken loop | Loop |
| Depower adjustment | Standart |
| Board size | 132x40cm, 135x41cm, 139×42.5cm, 144x44cm |
| Set | 45mm G10 uimed, AirGo V3 jalasträpid + käepide, NeilPryde EVO trapets, Pump |
| Trapetsi suurus | L, M, S, XL, XS |


















