Additional information
| Year | 2027 |
|---|---|
| Brand | Eleveight |
| Model | Stellar, Stratos+ |
| Kite size | 6m, 7m, 8m, 9m, 10m, 12m |
| Riding style | Bigair, Freeride |
| Lines | 4 lines |
| Colours | Black |
| Bar width | Large 53cm |
| Chicken loop | Loop |
| Depower adjustment | Standart |
| Board size | 139x42cm, 133x40cm, 136x41cm |
| Set | AirGo jalasträpid STD + käepide, Uimed |



















