Lisainfo
| Aasta | 2025 |
|---|---|
| Bränd | Eleveight |
| Mudel | CS VARY BAR PLUS |
| Poomi laius | Suur reguleeritav 47/55cm, Väike reguleeritav 42/50cm |
| Poomi kinnitus | Loop |
| Jõu reguleerimine | Standart |
| Jõuliin | TPU plastik kattega Spectra liin |
| Liinid | 4-liiniline |
| Liinide pikkus | 22m |
| Kaasa tuleb | Eleveight lühike turvarihm(leash) 38cm, Poomikott |











