Lisainfo
| Aasta | 2025 |
|---|---|
| Bränd | Eleveight |
| Mudel | RS |
| Lohe mõõt | 12m |
| Sõidustiil | Beginner, Bigair, Freeride |
| Liinid | 4-liiniline |
| Värvid | Valge |
| Poomi laius | Suur reguleeritav 47/55cm |
| Poomi kinnitus | Loop |
| Jõu reguleerimine | Standart |
| Laua suurus | 139×42.5cm |
| Komplektsus | AirGo V3 jalasträpid + käepide, NeilPryde EVO trapets, Pump, 45mm G10 uimed |
| Trapetsi suurus | M |
















