Lisainfo
| Aasta | 2026 |
|---|---|
| Bränd | Eleveight |
| Mudel | CS AUTO BAR |
| Poomi laius | Väike 48cm, Suur 53cm |
| Poomi kinnitus | Loop |
| Jõu reguleerimine | Standart |
| Jõuliin | Kandiline kahe kanaliga tuub |
| Liinid | 4-liiniline |
| Liinide pikkus | 22m |
| Kaasa tuleb | Eleveight lühike turvarihm(leash) 38cm, Poomikott |











