Lisainfo
| Aasta | 2026 |
|---|---|
| Bränd | Eleveight |
| Mudel | RS |
| Lohe mõõt | 7m, 8m, 9m, 10m, 12m, 14m |
| Sõidustiil | Beginner, Bigair, Freeride |
| Liinid | 4-liiniline |
| Värvid | Laimi roheline, Lilla, Punane, Oranž, Valge |
| Poomi laius | Suur reguleeritav 47/55cm |
| Poomi kinnitus | Loop |
| Jõu reguleerimine | Standart |
| Laua suurus | 132x40cm, 135x41cm, 139×42.5cm, 144x44cm |
| Komplektsus | AirGo jalasträpid STD + käepide, Uimed |
















