Lisainfo
| Aasta | 2027 |
|---|---|
| Bränd | Eleveight |
| Mudel | Stellar, Stratos+ |
| Lohe mõõt | 6m, 7m, 8m, 9m, 10m, 12m |
| Sõidustiil | Bigair, Freeride |
| Liinid | 4-liiniline |
| Värvid | Must |
| Poomi laius | Suur 53cm |
| Poomi kinnitus | Loop |
| Jõu reguleerimine | Standart |
| Laua suurus | 133x40cm, 136x41cm, 139x42cm |
| Komplektsus | AirGo jalasträpid STD + käepide, Uimed |
See on Big Air – Stratos+ viib sind uutesse kõrgustesse, võimaldades teha kiireid loop’e ja nautida iga hüppe juures kindlustunnet.
OMADUSED
Big Air jaoks loodud – äärmuslik freeride-tehnoloogia
Plahvatuslik tõste – pikem hangtime
Kiired loop’id – maksimaalne kiirus ja vahetu kontroll
Ülimalt stabiilne 5 varrega disain – kindlustunne kõrgel õhus
Kerge ja vastupidav – XTC TEX 2.0 tehnoloogia
See on Big Air – tipptasemel Stellar pakub plahvatuslikku pop’i, mis viib sind lausa kuule, tagades suurepärase haarduvuse, täpse kontrolli ja stabiilsed maandumised igal hüppel.
OMADUSED
Big Air jõudlus – vastupidav, tipptasemel tehniline konstruktsioon
Dünaamiline flex ja amort – täpselt häälestatud basaalfiiberiga
Suurepärane haarduvus – mitmekontuuriline põhja disain
Optimeeritud veevool – kiiruse ja haarduvuse maksimeerimiseks
Uimed kaasas – 45 mm G10 tipptasemel jõudlus
Tootja link: Vaata tootja kodulehte





















